laimingi bus tik tie, kurie atras galimybę tarnauti

APIE LEKTORĘ

Eglė Giedrienė

Eglė Giedrienė (dvasinis vardas – Shyama Gauri dd) – Lietuvoje ir kitose šalyse žinoma vedų astrologė-psichologė, koučerė, lyderystės ir harmoningos asmenybės konsultantė , bhakti jogė, Reiki Meistrė-Mokytoja pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą, Tibetans Reiki Meistrė-Mokytoja pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą, Karūna Reiki Meistrė-Mokytoja. Sielos gydytoja, puiki lektorė pasižyminti savo praktiniais užsiėmimais ir gebėjimu perteikti informaciją, kuri virsta žiniomis. Ji konsultuoja daugybę žmonių šeimos, psichologiniais, dvasiniais ir kitais klausimais. Padeda pamatyti problemos priežastį ir rasti sprendimą.

Dauguma moterų lankiusių Eglės paskaitas, seminarus, asmenines konsultacijas pripažįsta, kad tai asmenybė, keičianti žmonių likimus, gyvenimą, savivertę, vertybių skalę.

Savo išmintimi ir daugiamete praktika Eglė Giedrienė (Shyama Gauri) dalinasi ne tik savo paskaitose, seminaruose, stovyklose, taip pat ir savo tarptautinėje mokykloje „MOTERIŠKUMO PERLAS“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *