laimingi bus tik tie, kurie atras galimybę tarnauti

Kaip pasiruošti mėnulio užtemimui

Sveiki mielieji,

šiandien galime prisiminti apie artėjantį mėnulio užtemimą,

kuris įvyks balandžio 4 dieną 14:00 valandą Lietuvos laiku

svarstyklių ženkle ir pamąstyti kaip norėtumėme jį sutikti.

Daug kur galima pasiskaityti įvairios info apie šį užtemimą, todėl nesikartosiu ,

o tiesiog pasidalinsiu būdu, kuris padės Jums tinkamai išnaudoti šią dieną

ir turės įtakos tolimesniems Jūsų gyvenimo įvykiams :)

Tarp įvykusio kovo 20 dieną saulės užtemimo ir įvyksiančio

balandžio 4 dieną mėnulio užtemimo,

laikotarpis vadinamas užtemimų koridoriumi.

Šis laikotarpis turi didžiulę įtaką Žemei ir joje gyvenančioms būtybėms.

Kai kam šis laikotarpis bus sunkus fizinėje plotmėje,

kai kam mentalinėje ar psihcinėje plotmėse, o kai kam visuose lygiuose kartu.

“Išeis pasivaikščioti” visi “demoniukai”, paaštrės ligos,

gali lydėti neadekvačios reakcijos bei poelgiai, galimos provokacijos ir pan.

moon2

Mėnulio užtemimas labai veikia mūsų emocijas, nuotaikas.

Tačiau tai pati geriausia diena atsikratyti blogų įpročių:

alkoholio, narkotikų, nikotino, kavos, mėsos,

žuvies vartojimo ir t.t.

Paprastai įpročiai po kurio laiko sugrįžta, tačiau jeigu teisingai elgtis per mėnulio užtemimą , galima atsisakyti įpročių visiems laikams, taip pat galime netekti ir gerų įgūdžių :))) todėl reikia būti budriems, pažvelgti į savo vidų, peržvelgti tarpusavio santykius, juos pakoreguoti, mintyse atsiprašyti, atleisti , vengti įžeidimų , kontroliuoti savo kalbą, emocijas, galime peržiūrėti savo kompleksus, baimes – visa tai “sąžinės balsas”, stebėti ženklus kurie mums siunčiami iš viršaus ir pan.
Mėnulis – tai veidrodis.

Tris dienas prieš užtemimą galime pradėti stebėti savo poelgius, nepasiduoti provokacijoms, apsivalyti organizmą, tačiau tik tai ką jau esate darę anksčiau. Ant popieriaus lapo pasirašome ko norime atsisakyti ir tai perskaitome užtemimo metu . Maždaug 20 min prieš užtemimą , pasiruošiame baltą cilindro formos žvakę, kilimėlį. Nusiprausiame šiltu-šaltu, šiltu-šaltu vandeniu ir taip pakaitomis penkis kartus, užbaigiame šiltu vandeniu. Ant galvos galime pašlakstyti kelis šalto vandens lašus. Žvakę statome moterims kairėje, vyrams -dešinėje pusėje.

Atsigulame galva į šiaurę ar sėdime veidu į šiaurės pusę. Vizualizuojame viską ką turime blogo, kas mums trukdo siekti aukščiausių tikslų, kokie įpročiai trukdo sveikatai, kokių emocijų norime atsikratyti ir pan. Visą tai “sutirštiname” iki juodumo, galime perskaityti ką pasirašėme ant lapo iš anksto. Šią energiją sudedame į tirštą tamsų kamuolį ir deginame mintimis , popieriaus lapą deginame po meditacijos lauže.Tuščią vietą, iš kurios išvarėme liūdnas mintis, blogus įpročius, būtinai turime užpildyti kažkuo šviesiu ,pvz.: blogus įpročius nauju užsiėmimu, mintis – naujomis pozityviomis mintimis ir t.t. Visa tai labai aiškiai ir konkrečiai įsivaizduojame, ir ne už ilgo įgyvendiname materialiame pasaulyje, nes kitu atveju tos energetinės lervos greitai grįžta. Užtemimo metu, o taip pat ir kiekvieną dieną palanku dainuoti mantrą OM NAMO BHAGAVATE VASUDEVAYA. Po užtemimo nusiprausiame ta pačia tvarka .

Mėnulio užtemimas labai palankus pasikeitimams, ypatingai mentaliniams, emociniams, todėl linkiu Jums, mieli skaitytojai, įgyti Dieviškų savybių ir būtinai jas kultivuoti :))))

zvaigzdes

Primenu, jog maha mantra yra palankiausia Kali-jugoje .

Linkiu Jums Sėkmės ir Laimės !

Jūsų tarnaitė ,
Shyama Gauri dd