laimingi bus tik tie, kurie atras galimybę tarnauti

SEMINARAI

Lektorės vedami seminarai ir praktikumai tai galimybė giliau pažinti save ir aplinką. Išmokti tinkamai elgtis, kad prisišaukti sėkmę, kuri vaikšto aplinkui, suvokti savo kančių ir problemų priežastis bei savo gyvenimo tikslą.

Atsiliepimai apie seminarus

Artimiausi seminarai

SEMINARAI IR PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI

 

  • Kas yra sėkmė?
  • Psichologiniai moterų ir vyrų skirtumai.
  • Kas yra nuoskauda, pyktis, kokios jų pasekmės ir kaip išsivaduoti nuo šių emocijų, kaip tapti LAIMINGU nepriklausomai nuo aplinkybių.
  • Praktinis užsiėmimas „sensityvas“ (jautrumas), kurio metu aktyvuojamas dešinysis smegenų pusrutulis, mokomasi išgirsti ir panaudoti savo intuiciją, pažadinti vidinį matymą, pajusti kitą žmogų, išgyventi ir suprasti savo ir kito emocijas, įžvelgti poelgio motyvaciją. Užsiėmimo metu atveriamos sielos durys, už kurių slypi neišsenkantys lobiai ir neišnaudotos žmogaus galimybės.
  • Seminarai (praktiniai užsiėmimai) moterims, padedantys pažadinti savo moteriškąją jėgą, pažinti save kaip moterį, kryptingai panaudoti savo energiją ir išlikti žvaliai visą dieną, laimingai ištekėti bei prisišaukti sėkmę, kuri vaikšto aplink.
  • Meditacijos, baimių, pykčio, nuoskaudų, įvairių kompleksų išlaisvinimas kūno judesio pagalba.
  • Konsteliacijos (išdėstymas) – šeimos konsteliacijos, profesijos, likimo ir kaltės, subasmenybių konsteliacija, sapnų ir pan.
  • Labirintas. Šio praktinio užsiėmimo metu žmogus pamato besikartojančias gyvenimo situacijas, padarytas klaidas, neteisingus sprendimus ir turi galimybę tą ištaisyti.

 

REIKI

 

Reiki yra labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema, kurią praėjusio amžiaus pradžioje iš naujo atgaivino ir po pasaulį paskleidė japonų kilmės gydytojas Mikao Usui. Tai universali gyvybinė Dieviškos Meilės energija. Skirtingose šalyse ji turi skirtingus pavadinimus: Kinijoje ji vadinama „Či“, Egipte – „Od“; Japonijoje – „Ki“ ir t. t., tačiau pavadinimas nekeičia Reiki esmės. Žmogus yra mikrokosmoso atspindys, o Reiki yra natūrali Visatos energija, persmelkianti žmogaus organizmą ir sąmonę. Reiki puikiai nuramina protą, „minkština“ širdį, gydo sudėtingas gyvenimo situacijas, ligų ir problemų priežastis bei pasekmes (jeigu tai atitinka Kūrėjo planą).

Tai nėra dvasinė praktika. Pagal Reiki sistemą, kūno gydymas yra sielos gydymo pradžia, suteikianti didžiules galimybes dvasiniam augimui. Reiki seanso metu mūsų organizmas įgyja jėgų, kurių trūksta išgijimui, padidėja energetinis potencialas ląstelių ir biolauko lygmenyje. Reiki seansas nėra gydymas tiesiogine to žodžio prasme. Tai fizinio, emocinio ir intelektualinio kūno korekcija, kuri priklauso nuo žmogaus sąmoningumo lygmens. Visi šie išvardinti kūnai „naudojasi“ Reiki energija tiek, kiek jiems to reikia. Po Reiki seanso žmonės jaučiasi pailsėję lyg po gilaus ir gero miego, ramūs ir pilni optimizmo.

Reiki sistema nuostabi savo paprastumu ir tuo, kad yra prieinama kiekvienam, jos gydymo metodai puikiai dera su bet kokia dvasine praktika ir tradicine medicina. Universali gyvybinė energija neturi nieko bendra su dogmomis, politinėmis pažiūromis, religija ar pasaulėžiūra. Reiki dėka žmogus gali sąmoningai save ugdyti pasitelkdamas Visatos meilę, žinias ir išmintį. Reiki energija ir visi Jos simboliai tinkamai veikia tada, kai perduodantis Meistras mokytojas turi iniciaciją, įšventinimą ar „suderinimą“ (skirtingi meistrai tą vadina skirtingai). Diplome turėtų būti nurodoma Mokytojų – mokinių seka, nes įšventinimo (iniciacijos) metu tai suteikia apsaugą ir apsaugo nuo galimybės perimti ar perduoti sergančią ląstelę. Tuomet Reiki sistema yra visiškai saugi. Įšventinimo metu atsiveria arba praplatėja kanalas, kuriuo teka gyvybinė energija ir šis kanalas lieka atviras visą gyvenimą. Šiais laikais paplitusi netradicinė Reiki sistema, kuri turėtų būtų praktikuojama tik po to, kai Meistras – mokytojas yra įšventintas į tradicinę Mikao Usui Reiki liniją. Į tai svarbu atsižvelgti renkantis Meistrą – mokytoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *